Gün Gün Gebelik Takibi APK

  • Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 1 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 2 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 3 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 4 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 5 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 6 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 7 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 8 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 9 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 10 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 11 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 12 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 13 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 14 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 15 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 16 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 17 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 18 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 19 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 20 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 21 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 22 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 23 Gün Gün Gebelik Takibi APK screenshot thumbnail 24
The description of Gün Gün Gebelik Takibi
"Gün Gün Hamilelik Takibi" uygulaması Google Play deki en gelişmiş,en geniş ve kullanışlı hamilelik takip uygulamasıdır. Asla internete ihtiyaç DUYMAZ.
Bu uygulama 280 gün sürecek olan o muhteşem yolculuk boyunca size eşlik edecek. Gün Gün ve hafta hafta bebeğinizin gelişimini takip edebileceksiniz. Çok fazla laf kalabalığı yapmak istemiyoruz. Uygulamada yer alan özelliklerin başlıcalarını aşağıya yazdık. Sizin Yapmanız gereken tek şey uygulamayı kurup son adet tarihini girmeniz. Gerisini bırakın hamilelik asistanınız halletsin.

Uygulamada yer alan başlıca özellikler:
-Gün Gün gebelik detayınız. 280 gün boyunca her gün bebeğinizin gelişimi hakkında, sizdeki değişim hakkında ve beslenme ve spor konusunda bilgiler veriyor.
-Hafta Hafta hamilelik detayınız. 42 Hafta boyunca her hafta bebeğinizin gelişimi bir yana bebeğinizin gelişimini daha sağlıklı ilerletebilmesi için uygulamanız gereken beslenme spor gibi detaylar hakkında sizleri bilgilendirir.
-Her hafta bebeğinizin renkli ultrason videosunu izleyebilir ve bebeğinizin karnınızdaki görüntüsü hakkında fikir edinebilirsiniz.
-Ay Ay hamlelik detayınız. 12 ay boyunca değişimler, bilgiler ve yapmanız gerekenlerin yer aldığı bölüm.
-Haftaya ait bebeğinizin resimleri. 42 hafta boyunca her haftaya ait 8-9 farklı resim yer almaktadır. Bu resimler o hafta sizin içinizde olan bebeğinizle hemen hemen aynı.
-Hafta hafta beslenmenizi takip edebileceğiniz beslenme bilgilendirme bölümünüz.
-Bebeğinizin hafta hafta büyüklüğü
-Çoğul gebelik için hafta hafta ayrıntılar
-İkiz bebeklerin ultrason fotoğrafları
-Bebeğinizin her hafta size yazdığı mesaj
-11.000 den fazla bebek ismi,anlamları,kökeni, kuranda geçip geçmediği bilgisi yer almaktadır. Aynı zamanda herhangi bir isme uyumlu olan diğer isimleri sizler için listelemektedir.
-Bebeğinizin muhtemel doğum tarihi ve muhtemel burcu. Aynı şekilde burçların bebekler üzerindeki etkileri
-Tekme sayar özelliği sayesinde bebeğinizin attığı tekmeleri kayıt altına alarak daha sonrasında erişebileceksiniz.
-Kilo takibi bölümümüzde hamilelik öncesi kilonuza göre artışları takip edebilir, daha kontrollü ve sağlıklı bir gebelik dönemi geçirebilirsiniz.
-Son olarak uygulama içerisinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmaya yardımcı olacak 1500 den fazla gebelik ile ilgili makale yer almaktadır. Bölüm bölüm inceleme yaparak gerek gebelikte gerekse bebek bakımında çok yardımcı olacaktır.

*Bu uygulama Hamilelik takip uygulamasıdır. Uygulama içerisindeki veriler internet ve bilirkişiler vasıtası ile hazırlanmıştır. Uygulama içerisindeki veriler ortalama veriler baz alınarak sizlere sunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerini vermeyebilir. Uygulama içerisindeki tavsiyeleri doktorunuza danışmadan uygulamamanızı tavsiye ederiz. Hafta Hafta gebelik takibini güvenle yapabilirsiniz.Aynı şekilde ikiz gebelik bilgilerine ve haftalık resimlerine ulaşabilirsiniz.
Changelog / What's New
-Her haftanın renkli ultrason videosu eklendi
-İkiz gebelik kategorisi eklendi
-280 günden sonra verdiği hata düzeltildi
-Bebekten Gelen Mesajlara Paylaşım Yapabilme özelliği eklendi
Additional information
Category
parenting
Installs
50,000 - 100,000
Current version
3.8.34
Requires android
4.1 and up
Content rating
Everyone
Offered by
HokkabazSoft
Date published
Jan 14, 2018