Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK

  • Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 1 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 2 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 3 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 4 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 5 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 6 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 7 Genel Kültür Kelime Bulmacaları APK screenshot thumbnail 8
The description of Genel Kültür Kelime Bulmacaları
İlgi çekici kategorilerdeki kelime bulmacalarını çözerken hafızanızı ve genel kültür bilgilerinizi aynı anda test edebileceksiniz.

Kategorilerden bazıları ise şöyle,

- Türkiye'den İller
- Başkentler
- Dünya Şehirleri
- Çiçekler
- Hava Olayları
- En Sevilen Türk Filmleri
- Tüm Zamanların En Sevilen Yerli Dizileri
- Son Zamanların En Popüler Yerli Dizileri
- Tüm Zamanların En Popüler Yabancı Dizileri


Oyunun özelliklerine gelecek olursak,

- Bulmacalardaki soru adedi ekranın altında yer alan harf grupları kadardır.

- Harf seçimlerini tek tek dokunarak veya parmağınızı kaydırarak gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz harfin bir önceki harfin sağ,sol,üst veya altında ya da benzer şekilde çaprazında olması gerektiğini unutmayın.

- Harf girişlerini iptal etmek için ekranın üstünde yer alan Seçimi Temizle ve ekranın altında yer alan turuncu renkli Baştan Başla butonunu kullanabilirsiniz. Baştan Başla butonuna bastığınızda tüm seçimleriniz (doğru olanlar da dahil) iptal edilerek oyun ekranı ilk haline getirilir. Bazı durumlarda ilk verdiğiniz cevap doğru olsa bile bu butonu kullanmaya ihtiyacınız olabileceğini hatırlatırım.

- Gelelim ipucu kısmına. Bazı sorularda cevap ile ilgili ipucu harf görmek isteyebilirsiniz. Bu durumda ekranın altında yer alan Harf İpucu butonuna tıklamanız yeterli. Bu butonda kaç ipucu harf hakkınız kaldığını da görebiliyorsunuz. Harf ipucu miktarınız azaldığı ya da bittiğinde ise hemen yanındaki İpucu Arttırma butonu ile de ipucu harf hakkınızı arttırabilirsiniz.

Herkese eğlenceli oyunlar.
Changelog / What's New
Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Additional information
Category
word
Installs
10 - 50
Current version
1.5.0
Requires android
4.0.3 and up
Content rating
Everyone
Offered by
Özer İRTEM
Date published
Jan 23, 2018