Mobilon - Dijital Platform APK

  • Mobilon - Dijital Platform APK screenshot thumbnail 1 Mobilon - Dijital Platform APK screenshot thumbnail 2 Mobilon - Dijital Platform APK screenshot thumbnail 3 Mobilon - Dijital Platform APK screenshot thumbnail 4
The description of Mobilon - Dijital Platform
MobilOn, Loobi Medya tarafından geliştirilmiş olup, kullanıcılarına Affiliate Marketing prensibinde kazanç sağlamayı amaçlayan bir mobil uygulamadır.
MobilOn'un size sunmuş olduğu dijital platform sayesinde, günlük hayatınızdaki tüm aktiviteleri yerine getirirken ekstra kazanç da elde edebilirsiniz. Sadece Türkiye'de değil tüm Dünya'daki platform ortakları sayesinde, daha önce eşi ve benzeri görülmemiş bir yapıyı sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Klasik reklamcılık, satış ve pazarlama anlayışlarının yerine yepyeni, modern, kolay ve Dünyaca anlaşılabilir, alışılmışın dışında kazanç elde etme imkânını MobilOn siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.
Birinci önceliğimiz olan, ''Sürekli Reklam, Sürekli Kazanç'' vizyonuyla uygulama içerisindeki birçok kazanç kalemlerinden rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz.
Mobilon uygulaması her gün gelişmeye devam edecek ve kullanıcılarına benzersiz bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açacaktır.
Fırsatlarla dolu Mobilon Dünya’sına siz de katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamayı indirip, hemen kullanmaya başlamaktır.
Uyarı: GOOGLE’ın bu uygulamada düzenlenen yarışmalar, ödüller, hediyeler ile ilgili hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Changelog / What's New
Karşılaşılan bazı hatalar giderildi
Additional information
Category
business
Installs
5,000 - 10,000
Current version
1.4
Requires android
4.1 and up
Content rating
Everyone
Offered by
Mobilon Net
Date published
Jan 14, 2018